شرکت پارسا گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیکی (فناوری اطلاعات) دریافت کرد و عضو اتحادیه سراسری شرکت‌های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی شد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت پارسا، این گواهینامه در زمینه‌های آموزش و پژوهش، امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات، تولید و ارائه دستگاه‌های جانبی، تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری، خدمات پشتیبانی، سیستم‌های ویژه، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات معتبر است. پارسابا توجه به احراز شرایط لازم و تایید صلاحیت در سامانه جامع تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی اجرایی گواهینامه مذکور را دریافت کرده است.

شرکت پارسا (پردازش الکترونیک راشد سامانه) تابستان 1387 تأسیس شد و فعالیت خود را با محوریت خدمات‌ بانکی آغاز کرد. سرمایه‌گذار پارسا و مؤسس آن، شرکت فناپ وابسته به گروه مالی پاسارگاد است که یکی از بزرگترین بنگاه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در ایران محسوب می‎شود. این شرکت فعالیت خود را در زمینه‌های «مدیریت حمل و نقل وجوه نقد و اموال گران‌بها» و «توسعه مستقل شبکه دستگاه‌های خودپرداز بانکی (خارج از شعب)» آغاز کرد و اکنون با گسترش زمینه فعالیت خود آماده ارائه خدمات انفورماتیک و حفاظت الکترونیک است.

‫0/5 ‫(0 نظر)