توسعه شبکه خودپرداز

در حال حاضر، شرکت پارسا با نصب و جانمایی بیش از 1700 دستگاه خودپرداز، شبکه گسترده‌ای از دستگاه‌های خودپرداز را ایجاد نموده است. با هدف توسعه این شبکه و ارتقا کیفیت آن، خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که عبارتند از:
• تامین خودپرداز
• جایابی خودپرداز
• نصب و راه‌اندازی خودپرداز
• پرستاری خودپرداز

پول‌رسانی شعب و خودپرداز

خودپرداز غیرنقدی یا Cashless ATM تمام انتظارات مشتریان از دستگاه خودپرداز و خدمات بانکی را به‌جز پرداخت وجه نقد، برآورده می‌کند….در حال حاضر، شرکت پارسا با به کار گیری بیش از 150 خودروی تجهیز شده خدمات پول رسانی به دستگاه های ATM را در سراسر کشور انجام می دهد. 

جمع‌آوری و حمل‌و‌نقل وجوه و کالاهای گران‌بها

 نقل و انتقال وجوه نقد و دارایی‌های با ارزش کسب و کارها و افراد، همواره دربرگیرنده چالش‌های زیادی است. این چالش‌ها موجب شده تا ریسک نقل و انتقال این دارایی‌ها افزایش یابد. پارسا همراه با مأموران امنیتی در محل درخواستی شما حاضر می‌شود و دارایی‌های شما را همراه با دقت و بیمه‌نامه مناسب به مقصد درخواستی انتقال می‌دهد.

مکان یابی دستگاه های خودپرداز

پارسا متخصص در جایابی ATM می‌باشد. در حال حاضر بانک پاسارگاد، به عنوان یک مشتری حرفه‌ای، رضایت بالایی از عملکرد و میزان تراکنش‌های وارده بر ATM های که توسط شرکت پارسا جایابی و نگهداشت می‌شود، دارد. در طول سال‌های بررسی، پارسا به مؤلفه هایی تأثیرگذار و مهم در انتخاب مکان ATM رسیده است.

‫5/5 ‫(1 نظر)