بازدید مدیرعامل پارسا از همدان

جناب آقای یوسف تقی‌پور، مدیرعامل شرکت پارسا و تعدادی از مدیران ستادی شرکت، 8 خردادماه 1402 با همکاران شهر همدان ملاقات کردند.در این جلسه مدیرعامل و مدیران شرکت ضمن حضور در دو شعبه بانک پاسارگاد در شهر همدان، با رؤسای آن به مذاکره پرداختند و بر ضرورت همکاری بیشتر تاکید کردند.همچنین جلسه‌ای با حضور سرپرست و همه همکاران عملیات شرکت در همدان برگزار شد و پس از شنیدن صحبت‌های مدیرعامل ، همکاران دغدغه‌ها و نظرات خود را مطرح کردند و به گفت‌وگو با مدیران شرکت پرداختند.

شرکت پارسا، در راستای عمل به وظایف خود در حوزه مسوولیت اجتماعی، از برگزاری نمایشگاه «فانوس» حمایت مالی کرد. این نمایشگاه که به ارائه پژوهش و دستاوردهای دانش‌آموزان مدرسه علامه‌حلی دو می‌پرداخت؛ اردیبهشت ماه 1402 برگزار شد. نمایشگاه یاد شده دستاوردهای دانش‌آموزان را در حوزه‌های مختلفی از فیزیک تا هنر شامل می‌شد.

برگزاری مسابقات فوتسال جام انفورماتیک 1400

شانزدهمین دوره مسابقات فوتسال “جام انفورماتیک” در سطح کشور به همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در سالن کشتیرانی پایتخت آغاز شد.

تمدید مجوز دانش بنیانی شرکت پارسا

مجوز دانش بنیانی پارسا به موجب آیین نامه تشخیص شرکت ها و موسسات دانش بنیان، مصوب کارگروه ارزیابی، در شهریور ماه ۱۴۰۰ به مدت سه سال دیگر تمدید گردید.

گفتگو با مدیر عامل

شکل گیری، اهدف و حوزه فعالیت پارسا را از زبان مدیر عامل و مدیر توسعه و برنامه ریزی مجموعه بشنوید.

‫5/5 ‫(1 نظر)