کسب گواهی تعهد به تعالی سازمانی ۱۴۰۲

شرکت پارسا گواهی تعهد به تعالی سازمانی سال ۱۴۰۲ را از مرکز تعالی سازمان مدیریت صنعتی ایران کسب کرد.

کسب تقدیرنامه سه ستاره مدیریت مالی 1402

طبق ارزیابی‌ به عمل آمده در چهاردهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، شرکت پارسا تقدیرنامه سه ستاره مدیریت مالی را کسب کرد.

افتتاح ساختمان جدید پارسا

ساختمان ستاد شرکت پارسا با حضور جناب آقای دکتر جوانمردی، مدیر عامل محترم فناپ و جمعی از مدیران گروه در آذر ماه 1402 افتتاح گردید.

موفقیت شرکت «پارسا» در توسعه شبکه خودپردازهای خارج از شعب

با عملکرد موفق شرکت پردازش الکترونیک راشد سامانه (پارسا) در توسعه شبکه خودپردازهای خارج از شعب، دستگاه‌های ATM فعال در خارج از شعب بانک پاسارگاد جزو پربازده‌ترین دستگاه‌ها در شبکه بانکی کشور محسوب می‌شوند.

جایزه مدیریت مالی 1401

مراسم «سیزدهمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران» سه‌شنبه 11 بهمن‌ماه 1401 برگزار شد که در آن یوسف تقی‌پور، مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان، تقدیرنامه سه‌ستاره مدیریت مالی و نشان این رویداد را دریافت کرد.

پارسا آماده ارائه خدمات انفورماتیک و حفاظت الکترونیک

شرکت پارسا گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیکی (فناوری اطلاعات) دریافت کرد و عضو اتحادیه سراسری شرکت‌های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی شد.

بازدید مدیران ستادی از عملیات همدان

جناب آقای یوسف تقی‌پور، مدیرعامل شرکت پارسا و تعدادی از مدیران ستادی شرکت، 8 خردادماه 1402 با همکاران شهر همدان ملاقات کردند.

کیوسک های غیر نقدی ( Cashless ATM )

شرکت پارسا با تکیه بردانش و نیروی انسانی متخصص خود در این زمینه، خدمات کیوسک های غیر نقدی به مشتریان آن را در بیشتر از 10 استان و 30 شهرستان ارائه میدهد.

حمایت پارسا از دستاوردهای دانش‌آموزی

شرکت پارسا، در راستای عمل به وظایف خود در حوزه مسوولیت اجتماعی، از برگزاری نمایشگاه «فانوس» حمایت مالی کرد.

شرکت پارسا حامی مسابقه دو و میدانی شد

شرکت پارسا حامی مسابقه دو و میدانی بانوان جلفا شد.

پارسا، تنها شرکت دانش بنیان در عرصه پول رسانی و توسعه شبکه خودپرداز

مجوز دانش بنیانی پارسا به موجب آیین نامه تشخیص شرکت ها و موسسات دانش بنیان، مصوب کارگروه ارزیابی، در شهریور ماه ۱۴۰۰ به مدت سه سال دیگر تمدید گردیده است. .

گفتگو با مدیر عامل و مدیر توسعه و برنامه ریزی پارسا

شکل گیری، اهدف و حوزه فعالیت پارسا را از زبان جناب آقای تقی پور، مدیر عامل مجموعه و همچنین جناب آقای عسگری، مدیر برنامه ریزی و توسعه کسب و کار شرکت بشنوید.

اقدامات صورت گرفته در واحد تحلیل داده و بهینه سازی پارسا

فعالیت­های تیم تحلیل داده و بهینه سازی در شرکت پارسا به دو حوزه عمده، مربوط به ایجاد سامانه جامع مدیریت نقدینگی و ایجاد سامانه جامع مکانی (GIS) معطوف می­ گردد.

اقدامات صورت گرفته در واحد نرم افزاری شرکت پارسا

شرکت پارسا در سال 1396 با هدف افزایش بهره ­وری و مکانیزه کردن فرآیندهای داخلی شرکت و همچنین کم کردن وابستگی به کاغذ در فرآیندهای داخلی، اقدام به تولید سامانه جامع کرد. در راستای این مهم، در حال حاضر یک سامانه نرم­افزاری اختصاصی تولید شده است که نیازهای بخشهای مختلف شرکت را پوشش می­دهد.

توسعه شبکه خودپرداز

شرکت پارسا با نصب و جانمایی بیش از 1700 دستگاه خودپرداز، شبکه گسترده‌ای از دستگاه‌های خودپرداز را ایجاد نموده است. حال با هدف توسعه این شبکه و ارتقا کیفیت آن، خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد

جمع‌آوری و حمل‌و‌نقل وجوه و کالاهای گران‌بها

پارسا همراه با مأموران امنیتی در محل درخواستی شما حاضر می‌شود و دارایی‌های شما را همراه با دقت و بیمه‌نامه مناسب به مقصد درخواستی انتقال می‌دهد.

برگزاری مسابقات جام انفورماتیک 1400

شانزدهمین دوره مسابقات فوتسال “جام انفورماتیک” در سطح کشور با حضور ۳۶ تیم شرکتی و ۱۸ تیم پیشکسوتان به همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در سالن کشتیرانی پایتخت آغاز شد.

تجهیز خودروهای حمل وجوه و کالاهای گرانبها

شرکت پارسا افتخار دارد با خودروهای مجهز و استاندارد به منظور حمل پول و کالاهای گران بها به سازمان ها، بانک ها و کسب و کارهای مختلف خدمت رسانی نماید.

پول رسانی شعب و خودپردازها

شرکت پارسا با استفاده از نیروهای امنیتی آموزش دیده و همچنین خودروهای زرهی، وجوه مورد نظر بانک‌ها و موسسه‌های اعتباری را از محل مورد نظر مشتری تحویل و تا شعب مورد نظر منتقل می‌کند.

کسب و کار شرکت پارسا براساس ATM

پارسا قادر خواهد بود تعهدات لازم در زمینه ی جایابی و نگهداری دستگاه های خودپرداز و کیوسک های غیر نقدی را برای بانک‌ها و مؤسساتی که ATM های خود را جهت جایابی و نگهداری به ما می‌سپارند، اجرا نماید.

‫0/5 ‫(0 نظر)