تجهیز خودروهای حمل وجوه و کالاهای گران بها

شرکت پارسا افتخار دارد با خودروهای مجهز و استاندارد به منظور حمل پول و کالاهای گران بها به سازمان ها و بانک ها خدمت رسانی نماید.

برگزاری مسابقات فوتسال جام انفورماتیک ۱۴۰۰

شانزدهمین دوره مسابقات فوتسال “جام انفورماتیک” در سطح کشور به همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در سالن کشتیرانی پایتخت آغاز شد.

تمدید مجوز دانش بنیانی شرکت پارسا

مجوز دانش بنیانی پارسا به موجب آیین نامه تشخیص شرکت ها و موسسات دانش بنیان، مصوب کارگروه ارزیابی، در شهریور ماه ۱۴۰۰ به مدت سه سال دیگر تمدید گردید.

گفتگو با مدیر عامل

شکل گیری، اهدف و حوزه فعالیت پارسا را از زبان مدیر عامل و مدیر توسعه و برنامه ریزی مجموعه بشنوید.

اقدامات صورت گرفته در واحد تحلیل داده و بهینه سازی پارسا

به طور کلی فعالیت­های تیم تحلیل داده و بهینه سازی در شرکت پارسا به دو حوزه عمده، مربوط به ایجاد سامانه جامع مدیریت نقدینگی و ایجاد سامانه جامع مکانی (GIS) معطوف می­ گردد.

کسب و کار شرکت پارسا براساس ATM

پارسا به عنوان یکی از شرکت های پیشگام در زمینه ی جایابی و نگهداری دستگاه های خودپرداز و کیوسک های غیر نقدی، قادر خواهد بود تعهداتش را برای بانک‌ها و مؤسساتی که ATM های خود را جهت جایابی و نگهداری به ما می‌سپارند، اجرا نماید.

اقدامات صورت گرفته در واحد نرم افزار شرکت پارسا

شرکت پارسا در سال ۱۳۹۶ با هدف افزایش بهره­ وری و مکانیزه کردن فرآیندهای داخلی شرکت و همچنین کم کردن وابستگی به کاغذ در فرآیندهای داخلی، اقدام به تولید سامانه جامع کرد.

خدمات پارسا در حوزه توسعه راه اندازی و توسعه کیوسک های غیرنقدی

شرکت پارسا با تکیه بردانش و نیروی انسانی متخصص خود، در این زمینه پیشرو بوده و خدمات کیوسک های غیر نقدی به مشتریان آن را در بیشتر از ۱۰ استان و ۳۰ شهرستان ارائه میدهد.

اقدامات صورت گرفته در واحد نقلیه شرکت پارسا

واحد نقلیه شرکت پارسا وظیفه نگه داری و مدیریت ۱۳۰ دستگاه خودروی پولرسان و خدماتی در سراسر کشور  را بر عهده دارد …

‫0/5 ‫(0 نظر)