جمع‌آوری و حمل‌و‌نقل وجوه و کالاهای گران‌بها

جمع‌آوری و حمل‌و‌نقل وجوه و کالاهای گران‌بها

نقل و انتقال وجوه نقد و دارایی‌های با ارزش کسب و کارها و افراد، همواره دربرگیرنده چالش‌های زیادی است. این چالش‌ها موجب شده تا ریسک نقل و انتقال این دارایی‌ها افزایش یابد. پارسا همراه با مأموران امنیتی در محل درخواستی شما حاضر می‌شود و دارایی‌های شما را همراه با دقت و بیمه‌نامه مناسب به مقصد درخواستی انتقال می‌دهد.

از جمله چالش‌های این انتقالات، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:


انتقال وجوه نقد، دردسر برای مالکین و مدیران عامل

یکی از دغدغه‌های فکری مدیران عامل یا مالکین کسب‌وکارها، در حد یک داروخانه کوچک یا خرده‌فروشی بزرگ، نحوه شمارش پول‌ها و تحویل آن به شعب بانک‌ها است. آن‌ها بایستی از بهترین، مطمئن‌ترین و امین‌ترین نیروهای خود برای این امر استفاده نمایند.

درگیر شدن نیروهای امین کسب‌وکارها در فعالیت‌های غیرمرتبط

هر کسب‌وکاری، انتقال وجوه نقد به بانک را به نیروهای مورد اعتماد خود می‌سپارد. درحالی‌که، نیروی امین شما ممکن است تخصص‌های دیگری نظیر حسابداری، فروش یا مدیریت داشته باشد و مجبور باشند در حوزه غیرتخصصی خود فعالیت کند. خدمات انتقال امن پارسا این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که نیروهای امین و متخصص شما در حوزه‌های مرتبط با کار و مهارتشان فعالیت نمایند.

خطر بالای دزدی

حجم بالای پول نقد، همواره جذابیت زیادی برای سارقان دارد. حتی در خیابان‌های اصلی و پرتردد، سارقان مطلع سعی در به سرقت بردن وجوه نقد همراهِ کارکنان شما دارند. نیروی مسلح و کارآزموده شرکت پارسا و همچنین تجهیزات مناسب برای انتقال ایمن، به شما کمک می‌کند که خطر سرقت‌ها را کاهش دهید.

مزایای استفاده از خدمات جمع‌آوری وجوه شرکت پارسا:

• حفظ امنیت انتقال وجه توسط نیروی انتظامی
• بیمه وجوهات ‌جمع‌آوری‌شده توسط سازمان‌های معتبر بیمه‌گر
• استفاده از تجربیات و تخصص پارسا در مدیریت هزینه‌ها
• کم شدن هزینه‌های اداری و ساختاری برای حمل و نقل وجوه نقد
• مشخص شدن وضعیت مالی مبلغ مالی در روز (دوره زمانی مشخص)
• کم شدن خواب وجوه نقد در بنگاه های اقتصادی

شمارش وجوه و واریز

اسکناس‌های متعدد و انبوه شما، توسط دستگاه‌های هوشمند در محل شرکت شما شمرده می‌شود و توسط نیروی امنیتی و بیمه مناسب به‌حساب بانکی شما انتقال می‌یابد.
اسکناس های متعدد شما نیاز به دسته بندی و شمارش دارند و این فعالیت توسط نیروی انسانی شما با ریسک بالایی انجام میشود. دستگاه های اتوماتیک سورتینگ پارسا این امکان را میدهد که پول شما با سرعت زیر نظر نظارت شما شمرده شود و همراه با نیروهای امنیتی مناسب و بیمه نامه معتبر به حساب بانکی شما انتقال یابد.